Biznes Kontakt
Imię
Nazwisko
(Kliknij i dodaj)
Sending

Prowadzisz Firmę? Włącz oszczczędzanie z Power Save!
Optymalizujemy koszty, negocjujemy ceny, czuwamy nad aktualnością ofert, monitorujemy sytuację rynkową. Twoja Firma otrzymuje gwarancję zamrożenia ceny na cały okres trwania umowy. Od tego momentu rozliczasz się tylko za rzeczywiste zużycia a zaoszczędzone środki możesz odebrać z góry, nawet za 4 lata!

☎ Skontaktuj się z naszym doradcą
Aby przygotować Bezpłatny Audyt Energetyczny dla Państwa Firmy niezbędny jest kontakt z Biurem Obsługi Klienta – telefoniczny: 61 22450 84, mailowy: kontakt@powersave.pl lub poprzez nasz formularz na naszej bezpiecznej stronie www.powersave.pl. Zapraszamy również do naszego Salonu Sprzedaży w Poznaniu przy ul. Kutrzeby 16A

Bezpłatny Audyt Energetyczny
Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji nasz zespół przystąpi do Bezpłatnego Audytu Energetycznego. Analityk przygotuje symulację na podstawie faktur i dotychczasowej umowy. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz odpowiednim dopasowaniu taryf i mocy obniżamy Twoje rachunki już na tym, wstępnym etapie.

✉ Sporządzenie oferty
Nasze nowoczesne usługi dedykowane są dla Klientów którzy cenią sobie długofalową optymalizację kosztów z szybkim osiągnięciem korzyści wynikających z umowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy gotowi przedtawić najlepszą ofertę w ciagu 24 godzin.